Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

PLAJ, ÖZEL BİREYLER İÇİN DÜZENLENECEK

PLAJ, ÖZEL BİREYLER İÇİN DÜZENLENECEK

PLAJ, ÖZEL BİREYLER İÇİN DÜZENLENECEK


Karadeniz Ereğli’de ki özel insanların, Belediye Plaj Tesisleri’nden faydalanabilmesi için faaliyet başlatıldığı bildirildi. Alınan bilgiye göre, Ereğli-Alaplı karayolu mevkisindeki tesiste, yeni sezon açılış öncesi düzenlemeye gidileceği belirtildi.
ONLAR İÇİN YAPILANDIRILACAK
Özel bireylerin tesislerden rahatlıkla yararlanabilmesi için, Kdz. Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk’ün talebi ve Kdz. Ereğli Beleye Başkanı Hüseyin Uysal’ın talimatları ile çalışma başlatıldı.
Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak ve Dernek Başkanı Şentürk, geçtiğimiz günlerde plaj bölgesinde incelemeler yaptı. Burada başlatılan engelliler otoparkı, engelliler tuvaleti, engelliler duş alma yeri, giyinme kabini ve denize girme rampasının yapımı ile plajın kısa süre içinde özel bireylerin kullanımına uygun hale getirileceği belirtildi. Bulak, konu üzerinde hassasiyetle durduklarını ifade ederken, Şentürk ise “hassasiyetlerinden dolayı Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Türkan Köktürk

25 Haziran 2018 - 16:50

Slm ben almanyada yasiyorum Eregliliyim ilk önce sapiklari temizleyin insan ailesiyle bile gidemiyor Belediye plajina yazik

Yorum Yazın