Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

PİNHANİ KDZ.EREĞLİ’YE GELİYOR!.

PİNHANİ KDZ.EREĞLİ’YE GELİYOR!.

Özellikle gençlerin hayranı olduğu sevilen grup Pinhani 20 Ağustos Cumartesi günü konser verecek.

Kdz.Ereğli Acheron Amfi Tiyatro Sahnesinde saat 21.00’da başlayacak etkinlik ile ilgili Organizasyonu düzenleyen Organizatör Serdar Uygun tarafından yapılan açıklamada, Farklı tarzı ve melodik yapısıyla bilinen ve Kavak Yelleri dizisi ile herkesin sevgisini kazanan Pinhani konseri 20 Ağustos Cumartesi günü saat 21:00’da başlayacaktır. Konser dahilinde de ayrıca yapacağımız çekiliş ile tatil hediyesi vereceğiz. “açıklamasında bulundu.

20 Ağustos Cumartesi akşamı Acheron Amfi Tiyatro’da (Cehennemağzı Mağarası) 19.30 da kapı açılış , 20.00’da Tuğberk Işık & Perva konseri ve 21.00’da Kavak Yelleri dizisindeki şarkılarıyla herkesin sevgisini kazanan ve 7’den 77’ye şarkılarıyla tanınan PİNHANİ Kdz. Ereğli’de unutulmaz bir akşam olacak olup, yapılacak çekiliş ile Ege Kıyılarında müthiş bir tatil ve sürpriz hediyeleri kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Uygun, ayrıca ilerleyen zaman içerisinde, Gülben Ergen, Mustafa Keser ve Onur Akın gibi pek çok değerli sanatçının Ereğli’de konser vereceği söyledi.

Pinhani Konser Bilet Satış Noktaları: Acheron Sahne Gişe – AKM Sinema Gişe – Eğitim Kırtasiye – Çınaraltı Hicabi – Cafe Moda (Yalı Cad.) Keyif Cafe ( Ofis Yolu) Detaylı Bilgi: 0 553 334 36 67

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın