Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Onlar erdi muradına…

Onlar erdi muradına…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk oğlu ve Ereğli Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Basın Medyadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emre Demirtürk’ün Kardeşi Oğuzhan Demirtürk Ecem Demirtürk (ARAS) ile dünya evine girdi.


Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve Hülya Demirtürk’ün oğlu, Ereğli Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Basın Medyadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emre Demirtürk’ün Kardeşi Oğuzhan Demirtürk, hayatını Turan-Pembegül Aras çiftlerinin kızları Ecem ile birleştirdi.

Büyük Anadolu Otel’de düzenlenen ve nikâhı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtürk’ün kıydığı düğün etkinliğine Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Siyasi parti ilçe başkan ve yöneticileri, Birlik ve Oda başkanları ile yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile davetliler katıldı.

Salona alkışlar eşliğinde iğren çiftin ilk dansının ardından davetliler de genç çifte eşlik etti. Yaşadıkları mutluluklarını dile getiren Oğuzhan-Ecem Demirtürk çifti “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan büyüklerimize dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Düğüne katılan davetliler gönüllerince eğlendiler.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün2
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın