Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANIYOR!..

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANIYOR!..

24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla hazırlanan kutlama programı; Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtına çelenk konulması ile başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları, öğretmenler ve öğrenciler ile ilçe protokolünün  katıldığı törende,  Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu ve Baş Öğretmen  Mustafa Kemal Atatürk’ün Anıtı’na çelenk koydu, ardından saygı duruşu yapılarak İstiklal Marşı  okundu.

Törene; BEÜ Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Azar, AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, CHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Sertan Ocakcı, MHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, Kdz. Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel, Türkiye Harp Malulleri Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Ereğli Şube Başkanı Mehmet Ali Demirdüyen, bazı sivil toplum örgütlerinin yönetici ve temsilcileri,  şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Öğretmenler Günü kutlamaları çerçevesinde diğer bir program ise saat 14.00’da Erdemir Kültür Merkezi’nde yapılacak. Yine Erdemir Kültür Merkezi’nde saat 16.00’da  BEÜ Ereğli Eğitim Fakültesi’nin organizasyonuyla ’Türkiye’de Öğretmen Eğitimi’ konulu konferans gerçekleştirilecek. Akşam saat 18.30’da ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ereğli Anadolu Otel’de öğretmenler onuruna yemek verilecek.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın