Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Oğlunun mutlu günü, babasını sarhoş etti!

Oğlunun mutlu günü, babasını sarhoş etti!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, sünnet operasyonunu bir süre önce gerçekleştirdiği oğlunun düğününde konuşan baba Hasan Sarıalp, duyduğu sevinci ‘şaşkın sözleriyle’ yansıttı.


Filiz Sarıalp ile Karadeniz Ereğli Belediyesi Basın Bürosu çalışanlarından Hasan Sarıalp’in oğulları Alperen Sarıalp, erkekliğe ilk adımını attı. Operasyonu daha önce özel bir hastanede gerçekleyen Alperen Sarıalp için Yönder Site Kulüp’te müzikli eğlence düzenlendi.
Salona Mehter Marşı müziği ile giren 4 kişilik Sarıalp ailesi, davetlileri selamladı. Hasan Sarıalp kızı Aybüke, anne Filiz Sarıalp ise Alperen ile dans etti. Eğlence, akşamın geç saatlerine kadar sürdü.

SEVİNÇLİ BABANIN ŞAŞKIN SÖZLERİ!
Öte yandan, oğlunu kalabalık konvoy eşliğinde Site Kulüp getiren Hasan Sarıalp’in sevinçli hali ise kameralara söylediği sözlere yansıdı. Neşeli ve muzip halleri ile bilinen Sarıalp, “çok mutluyuz. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyoruz” dedi. Basın camiasınca sevilen Sarıalp’in mutluluğuna gazeteci arkadaşları da ortak oldu.
Düğüne Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Belediye Başkan Yardımcıları Atilla Bulak, Hüseyin Ağlar, Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay, gazeteciler ve Sarıalp’in akrabaları katıldı. 

Ereğli FM ailesi olarak Sarıapl ailsine, biricik oğulları Alperen’in damat olduğu günleri de görmelerini temenni ediyoruz...

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran3
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın