Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ODA, HAYDİ TAKIMA DESTEK OLMAYA

ODA, HAYDİ TAKIMA DESTEK OLMAYA

Karadeniz Ereğli Belediyespor 2. Başkanı Halil Bozkuş, “hafta sonu Karadeniz Ereğli’de kendi sahamızda oynayacağımız Kırşehir karşılaşmasında sizleri de aramızda görmek istiyoruz” dedi.


Son aylarda yaptığı çıkışla dikkatleri üzerine çeken Karadeniz Ereğli Belediyespor Yönetimi, kongre sonrası yeniden göreve seçilen Karadeniz Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nı ziyaret etti.

MAÇA DAVET ETTİ
2’nci Başkan Bozkuş, ziyarette yaptığı konuşmada, Cevdet Civelek nezdinde yönetim kurul üyelerini kutlayarak başarı diledi. Bölgesel Amatör Lig 6’ncı grupta şampiyonluk mücadelesi veren Karadeniz Ereğli Belediyespor’un 3’nücü Lig’e çıkma yolunda emin adımlarla ilerlediğini, bu yolda destek beklediklerini kaydeden Bozkuş, şöyle dedi:
“Hafta sonu Karadeniz Ereğli’de kendi sahamızda oynayacağımız Kırşehir karşılaşmasında sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Şampiyonluk yolunda ilerleyen takımımızı desteklemeye yönetim kurul üyelerinizle beraber maça bekliyoruz. Hep birlikte takımıza destek verelim, şampiyonluğu kucaklayalım.”

Civelek de, 6’ncı grupta şampiyonluk mücadelesi veren takıma başarı dileyerek, “Karadeniz Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası olarak üzerimize düşen desteği vermeye hazırız. Takımımızı destekliyoruz” sözleriyle konuştu.
Halil Bozkuş, Civelek ve Oda’nın Başkan Yardımcısı Ahmet Küçük’e Karadeniz Ereğli Belediyespor atkısı hediye etti. Ziyarette Karadeniz Ereğli Belediyesi Başkan Yardımcısı Deniz Koca, Hüseyin Ağlar ve Karadeniz Ereğli Belediyespor Yönetim Kurul Üyeleri de katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran2
şaşkın1
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın