Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

OCAKÇI: “KAVGAYI BİTİRECEĞİM”

OCAKÇI: “KAVGAYI BİTİRECEĞİM”

Kdz.Ereğli’de Pazar günü gerçekleştirilecek CHP İlçe Kongresinde ilçe başkanlığı için; halen belediye meclis üyeliği görevinde de bulunan mimar Sertan Ocakçı da aday olduğunu düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu.

“KENTE BORCUMUZU HİZMET EDEREK ÖDEYECEĞİZ”

Parti binasında düzenlenen basın toplantısının başında özgeçmişinden bahsederek kendisini tanıtan Ocakçı, neden aday olduğunu “Ereğli’nin tamamına hizmete talibim” sözleriyle açıklayarak, “Bu kente olan borcumuzu hizmet ederek ödeyeceğimizin de farkındayız. Çıktığımız bu yolda partililerimizden, eski ve yeni yöneticilerimizden, eski ve yeni meclis üyelerimizden ve CHP tabanından, her kesiminden kabul görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluk bizleri daha da yüreklendiriyor. Talip olduğumuz bu makamın ne kadar meşakkatli olduğunu biliyoruz. Aynı zamanda ne kadar onurlu bir görev olduğunun da farkındayız. Bu göreve talibiz çünkü bizler, CHP’nin başarı çıtasını gençliğimizle, enerjimizle, ulaşabileceğimiz en yüksek yere taşımayı düşünüyoruz.” dedi.

“PARTİNİN NEFERİ, HAMALI OLMAK, GÖREV ALMAK İSTİYORUZ”

Ocakçı, CHP olarak Ereğli’de kaybettiklerini geri almayı hedeflediklerini belitti ve “Fakat biliyoruz ki, geri almak istediğimiz değerler ancak çok çalışarak olur. Ve biz bunun da farkındayız. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım bu partinin neferi, hamalı olmak, görev almak istiyoruz. Çünkü biz, bu partiyi bir yere taşıyabilmek istiyoruz. Bilgi ve birikimimizle bir şeyler yapabilmek istiyoruz. Ereğli’nin 93 köyünde, 3 beldesinde, merkezinde dertlilerin dermanı, sorunların çözümü olmak istiyoruz. Bunu da kendimize amaç ediniyoruz. Biz bu birlikteliğimizin yaratacağı enerjinin, örgütümüzün sorunlarına çözüm olacağına inanıyoruz, bunun farkındayız ve çözüm biz olmak istiyoruz.” diye konuştu.

 “KAVGA SEBEPLERİNİ TEK TEK ORTADAN KALDIRACAĞIZ”

Ekibi ile birlikte parti içi birliği sağlayacaklarına ve partililerle dayanışma içinde çalışacaklarına söz verdiklerini söyleyen Ocakçı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Biz, bu partiye her katkıyı sağlayanlara teşekkür edip, onurlandıracağımıza söz veriyoruz. Herkese sıcak ve samimi olacağımıza, ayrımcılık yapmayacağımıza, kavga sebeplerini tek tek ortadan kaldıracağımıza söz veriyoruz. Partililerimizin her birine adım adım yaklaşacağımıza, ellerimizi uzatacağımıza ve her eli sıkı sıkı tutacağımıza söz veriyoruz. Söz veriyoruz ki; barış, dayanışma içinde, bir birine güvenen bir CHP inşa edeceğimize de söz veriyoruz. Son olarak, söz verdiğimiz bir şey daha var; Arkadaşlarımızla beraber Atatürk’ün ’iki büyük eserim’ dediği Cumhuriyetimize ve partimize sahip çıkacağımıza söz veriyoruz.”,

Çok sayıda CHP’li belediye meclis üyesinin de katılarak Ocakçı’ya destek oldukları toplantıda CHP İlçe Başkanı Hayrettin Kartal ve kalabalık partili grubu hazır bulundu.

Hatırlanacağı üzere önceki gün de partinin eski ilçe başkanlarından Yaşar Balcı adaylığını açıklamıştı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın