Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

O AÇIKLAMAYA TEPKİ !.

O AÇIKLAMAYA TEPKİ !.

Mum ışığında yapılan basın açıklamasına ilişkin ilk yorum Demirtaş`dan geldi.


CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş'dan mum ışığında basın açıklaması yaparak kar yağışı süresince kötü bir sınav veren  Enerji-Sa’yı eleştiren Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç’a "Açıklaman olmamış" cevabı geldi.

Demirtaş açıklamasında “Muhtarlar Derneği Başkanımızın iki çift lafı da “ size daha iyi hizmet getireceğiz” diyerek “ yalan söyleyen” elektrik dağıtım işlerini özelleştiren, özelleştirmeden elde ettikleri paraları yandaşlarıyla israf eden, bu şekilde elektrik faturalarını üç kata çıkarılmasına ve vatandaşın karanlıkta, doğalgazsız susuz kalmasına yol açan saraydaki Cumhurbaşkanı koltuğunda oturan Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti kadrolarına da söylemesini beklerdim. “ dedi. 

Demirtaş, “Bu açıklama olmamış, eksik olmuş, bu açıklama da gerçekler gizlenmiş. Sanki 19 yıldır memleketi Enerjisa yönetiyor.” İfadelerini de kullandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
üzgün1
kızgın1
hayran0
şaşkın0
Burhan yaman

02 Şubat 2021 - 10:17

Ne o kendi ayiplarinizi unuttunuz da sağa solami saldiriyorsun kiralık eşya gibi zonguldakli seçmeni ayaklar altına alıp nasıl iyi partiye peşkeş gittin sonra da yüzsüz oradan da sepet edildinrnPkk lilarla kol kola nasıl gezersiniz abd den yardım dilenecek kadar devlet adadabindan bi haber sizler ilk önce on gorusuz ve vizyonsuz luguniza utanin

Yorum Yazın