Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Muşlu öğrencilere kardeşlik eli

Muşlu öğrencilere kardeşlik eli

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde ki 15 Temmuz Şehitleri İmam-Hatip Ortaokulu öğrencileri, Muş’un Bulanık İlçesi Demirkapı Ortaokulunda eğitim gören öğrencilere kardeşlik elini uzatarak kitap, kırtasiye ve oyuncak yardımında bulundu. 
Öğrenciler, Muş’un Bulanık İlçesi Demirkapı Ortaokulunda eğitim gören öğrencilerle mektuplaşarak kardeşlik bağı kurdu. Muştaki arkadaşlarının ihtiyaçlarını öğrenen İmam Hatipli öğrenciler kendilerine topladıkları kitap, kırtasiye ve oyuncakları gönderdi. Muş’un Bulanık İlçesi Demirkapı Ortaokulunda ki öğrencilerin öğretmeni olarak görev yapan Dilek Kerter, Kdz. Ereğli 15 Temmuz Şehitleri İmam-Hatip Ortaokulu’na tayinin çıkmasının ardından, eski öğrencileri için harekete geçti. Ereğli’deki görevine başladıktan sonra eski öğrencileri ve yeni öğrencilerinin mektuplaşmalarını sağlayarak kardeşlik bağı kurmalarını sağlayan öğretmen Dilek Kerter, hem yardım yapan hem de yardımları alan öğrencileri mutlu etti. 
Kerter, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu yaşatmak, paylaşmanın önemini vurgulamak adına bu tür faaliyetleri gerçekleştirdiklerini ifade ederek emeği geçen tüm öğrenci ve velilere teşekkür etti. 
Hediyelerini alan Muşlu öğrenciler teşekkür konuşmalarını videoya çekerek Ereğli’de ki kardeşlerine gönderdi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın