Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MÜFTÜOĞLU, SANAYİCİ KESİMİ ZİYARET EDİYOR

MÜFTÜOĞLU, SANAYİCİ KESİMİ ZİYARET EDİYOR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de DSP Belediye Başkan Adayı Burak Müftüoğlu’nun seçim çalışması kapsamında kısa adı OSB olan Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret ettiği bildirildi.
Ziyaret ilişkin yapılan yazılı açıklama “aynen” şöyle:
"  "

EKONOMİNİN ÜÇ SİLAHŞORLERİ
“İlçe ekonomisine büyük katkıda bulanan iki büyük firmalardan ilk olarak Çınarer Metal Genel Müdürü Ahmet Çınarer’ in oğlu Fuat Çınarer’ i ve daha sonrasında İttifak Metal Genel Müdürü Tarık Babaoğlu’ nu ziyaret etti. Bu iki ziyarette organize sanayinin sorunlarını dinledi. Belediye Başkanı olduğunda ilçenin ekonomisinin lokomotif görevi yapan bu iki firma yetkililerine yapacağı yatırımları anlattı. Ayrıca onlardan gelen önerileri de dikkate alacağını organize sanayini tekrar şahlandırıp ekonomiye can katacağını söyledi.
Bu iki firma yetkilileri ile sadece ekonomi veya organize sanayinin sorunları konuşulmadı. Sıcak sohbetlerinden daha önceden eskilere dayalı bir dostluklarının olduğu anlaşıldı. Eskileri yad eden ve ilçe ekonomisine katkıda bulunan bu üç dostun yıllar önce Ereğli’ye yön verecek kişiler olacağı anlattıkları hatıralardan belli oluyordu. Çünkü anlatılanların arasında ailelerin ekonomisini omuzlarına alıp çalışma hayatlarına çok küçük yaşta başladıkları ve çok zorlu günler geçirdiklerini dile getirdiler. Bu zorlu günleri insanlar ile iletişimlerini üst seviyede tutarak ve en önemlisi dostluklarından hiç ödün vermeyerek aştıklarını söylediler. Tıpkı üç silahşorlar gibi hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için yaşadık dediler.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın