Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MISIR ÇARŞISI AÇILDI

MISIR ÇARŞISI AÇILDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyette bulunan Mısır Çarşısı şubesinin açılışı gerçekleştirildi.


Alınan bilgiye göre Ürdün, Fas, Tunus ve İran gibi ülkelere ihracat yapan; Karadeniz Ereğli’de 8, Alaplı’da 1 ve İstanbul’da ise 6 şubesi bulunan VHP Grup kuruluşu firmanın İstanbul Yolayrımındaki yeni şubesi törenle hizmete girdi.
Firma sahibi Vahap Akbulut, açılışta yaptığı konuşmada, kaliteli ve hijyen konularını ilke edindiklerini söyledi. Yatırımlarının çoğunu ise Karadeniz Ereğli’ye yaptıklarını anlatan Akbulut, şöyle dedi:
“90’lı yıllarda başlattığımız ticari faaliyetimiz genişleyerek bugün doğal ürünleri kendi bünyesinde üreterek Türkiye ve Dünya pazarlarına sunmaktayız. Öncelikli ilkemiz kaliteli ve hijyen ürün sunmak oldu. Bugün ilçemizde 8 şubemiz İstanbul’da da şubemizde ve ülkenin çeşitli ilçelerinde bayilikler ile hizmet vererek istihdam sağlıyoruz. Fabrikamız İstanbul’da olsa da yatırımlarımızı Ereğli’de yaptık. Ereğli’de yaşıyoruz, Ereğli bizim için olmazsa olmadır. Ereğlili olmaktan onur ve gurur duyuyoruz.”
Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ise Akbulut’a teşekkür ettiği konuşmasında, “sağladığı yeni istihdam alanları ve katlılardan ötürü size teşekkür ediyoruz. Bu şehri büyütmemiz gerekiyor. Bu şehri yeni yatırımcılar ve yeni işyerleri ile büyütürüz. Bu anlamda, yeni yatırımcıları çok önemsiyoruz ve her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Edilen dua sonrası kesilen kurdelenin ardından ticaret hane gezildi. TİMS Ajansın organize ettiği törende katılımcılara, açılışa özel çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın