Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Minik Erdemirliler Sahada

Minik Erdemirliler Sahada

Minik Erdemirliler Sahada


Erdemir'in “Ailemle Buluşuyorum” sloganıyla, çalışanlarının eş ve çocuklarına yönelik düzenli ziyaret programları gerçekleştirdiği bildirildi.
Erdemir çalışanları çocuklarının gerçekleşen fabrika gezisiyle anne ve babalarının işyerini ve çelik üretim sürecini yakından tanıma fırsatı buldukları belirtildi.

 

Zonguldak ili Ereğli ilçesinde kurulu kısa adı Erdemir olan Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda ‘saha’ gezisi yaptırılan çocuklara, ebeveynlerinin hangi şartlarda üretim yaptıklarının gösterildiği bildirildi.
Erdemir yetki ile “İz İletişim” adlı kanaldan yapılan yazılı açıklamaya göre; kurum çalışanlarının çocukları, gerçekleşen fabrika gezisiyle anne ve babalarının işyerini ve çelik üretim sürecini yakından tanıma fırsatı buldular.
Daha öncede “Ailemle Buluşuyorum” sloganı ile düzenlenen etkinlik zincirinin son ayağına, çalışanlarının eş ve 16 yaş üstü çocuklarının katıldı. Her ay düzenlenen geziler yanı sıra 7-15 yaş arasındaki çocuklarına yönelik olarak ilk kez 23 Nisan dolayısıyla yapılan etkinlik, 32 çocuğun katılımıyla tekrarlandı.
Erdemir Kültür Merkezi’nde karşılanan çocuklar, şirket tanıtım filmini izlediler ve iş güvenliği konusundaki bilgilendirme sunumunu dinlediler. Saha turunda önce güvenlik kamerası ekranlarından üretim tesislerini izleyen çocuklar, fabrika sahasını otobüsle gezerek itfaiye yöneticiliğine geldiler. Etkinlik sonunda çocuklara kendileri için özel olarak hazırlanmış baretler hediye edildi. Çocuklar üretim sürecini, anne ve babalarının iş yerlerini yakından tanıma fırsatı buldukları eğlenceli bir gün geçirdi.
Erdemir’de Ailemle Buluşuyorum etkinliği kapsamında çalışanların eş ve çocuklarına yönelik tanıtım gezileri devam edecek.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın