Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MADEN İŞÇİSİ VİRÜSE YENİK DÜŞTÜ!.

MADEN İŞÇİSİ  VİRÜSE YENİK DÜŞTÜ!.

Zonguldak`ta 52 yaşındaki maden işçisi, Korona Virüs`den hayatını kaybetti.Maden işçisinin defnedildiği mezarlıkta çok sayıda mezar yerinin kazılarak hazır bekletilmesi dikkat çekti.


Türkiye Taşkömürü Kurumu Üzülmez Müessese Müdürlüğü Asma İşletmesi`nde elektrik teknikeri olarak çalışan 52 yaşındaki Kemal Soytürk, bir süre önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Korona virüs tedavisi gördüğü öğrenilen Soytürk, bir süre sonra yaşamını yitirdi. 9 gündür yüksek ateşle hastanede tedavi gördüğünü bir arkadaşına anlatan Soytürk`ün ölmeden önce WhatsApp üzerinden yazıştığı arkadaşını "Evde kal" diye uyardığı ortaya çıktı.

Soytürk`ün, "Ben ölüyorum. Konuşamıyorum artık" dediği arkadaşının, "Sık dişini. Geçecek bu zor günler. 10 gündür evden çıkmıyorum. Tansiyon, şeker, kolesterol hepsi var. Korunmak gerekiyor. Madencinin korunması çok zor" yanıtını verdiği öğrenildi. Bunun üzerine Soytürk`ün, "Eşim ve çocuklar evde karantinada. Buradan çıkış zor. Ciğer çürüdü iyice. 9 gündür yüksek ateşle yatıyorum. Aklın varsa çıkma. Dayanamazsın, çok ızdıraplı" diye cevap verdiği öğrenildi. 28 yıldır kurumda çalışan madencinin 2 çocuk babası olduğu ve ailesinin de aynı hastanede gözetim altında tutulduğu belirtildi.

Bu arada Soytürk`ün defnedildiği mezarlıkta, çok sayıda mezar yerinin kazılarak hazır bekletilmesi dikkat çekti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün18
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın