Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MAAŞLARI, BAYRAMDAN ÖNCE YATIRDI

MAAŞLARI, BAYRAMDAN ÖNCE YATIRDI

Memur, işçi ve şirket çalışanlarının maaşları hesaplara geçti


Zonguldak ili Alaplı ilçesindeki belediye bünyesinde çalışan memur, işçi ve şirket çalışanlarının maaşlarının Kurban Bayram’ı öncesi ödendiği bildirildi.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, bayram sonrası tarihe denk gelen maaş ödemelerini 9 Ağustos Cuma günü itibari ile çalışanların banka hesaplarına yatırdıklarını belirterek şunları kaydetti:
“Bütün personelimize şimdiden iyi bayramlar ve iyi tatiller diliyorum. Belediye personelimizin Kurban Bayramı sonrasına denk gelen maaş ödemeleri 9 Ağustos 2019 Cuma günü itibariyle hesaplarına yatırdık. Göreve geldiğimiz 2014 yılında ilk işimiz, personelimizin birikmiş alacaklarını ödemek ve düzenli olarak maaşlarını vermek oldu. 65 aydır görevdeyiz ve 1 gün bile işçimizin maaşını geciktirmedik. Bunun yanında şirket personelimizin maaşlarını da yüzde 50’e varan oranlarda artırdık. Personelin hakkını teri kurumadan vermenin en doğru yaklaşım olduğunu düşünüyorum. Alaplı Belediyesi kocaman bir ailedir. Bu vesileyle Personelimizin ve Milletimizin Bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur içinde nice bayramlar diliyorum.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran3
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın