Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

LİGDE İLK ETAP BAŞLIYOR

LİGDE İLK ETAP BAŞLIYOR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediyespor Paravolley takımının da içinde bulunduğu Türkiye Ligi ilk etabının 22 Mart Cuma günü Gaziantep’te başlayacağı bildirildi.
Karadeniz Ereğli Belediyespor Paravolley Takımı Kaptanı Hüseyin Özeren, gazetecilere açıklamasında, takımda 6 milli oyuncu olduğunu söyledi. İlk etapta birinci olacaklarına inandıklarını belirten Özeren, şunları kaydetti:
“Takımımız bu sene Türkiye kupasını aldı. Fakat Türkiye kupasını aldıktan sonra tabi bununla yetinmeyeceğiz. Lig içinde bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Takımımızda 6 tane milli oyuncumuz var. Gerçekten bu bizim için çok sevindirici bir olay ve çok avantajlı bir olay.  Bu konuda avantajımızı etaplarda değerlendirmeye çalışacağız. Lig kupasını da almaya çalışacağız. Hedefimiz daha ileriki boyutlarda Türkiye gruplar arası dünya Avrupa şampiyonasında ülkemizi temsil etmek. Bunda da herkesin desteğini bekliyoruz.  Belediyemiz sağ olsun bu konuda bize destek veriyor. Tabi Ereğli halkının da desteği bizim için çok önemli.
Türkiye liglerinin ilk etabını Gaziantep’te yapacağız. Perşembe günü Gaziantep’e yola çıkacağız. Cuma, Cumartesi ve Pazar 3 gün olarak etabı orada tamamlayıp Ereğli’ye döneceğiz. İnşallah etapta da birinci olacağız. Buna eminiz. Onun için çalışıyoruz. Çalışmalarımız da yoğun. Arkadaşlara güveniyorum.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın