Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Kupayı, öğretmenler adına aldı

Kupayı, öğretmenler adına aldı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Öğretmenler Günü Özel 3 Bant Handikaplı Bilardo Turnuvası gerçekleştirildi.


Alınan bilgiye göre, Ereylin Alışveriş Merkezi’ndeki Deniz Bilardo Salonu’nda 32 sporcunun katılımıyla düzenlenen turnuvanın finali Savaş Yanmaz ile Ersin Tosuncuk arasında oynandı.
25 sayı üzerinden oynanan ve baştan sona çekişmeli geçen karşılaşmada skor 24-24’e geldi. İki sporcunun da bir süre sonuç sayısını alamaması heyecanı arttırırken, şanslı olan isim ise Tosuncuk oldu. Tosuncuk, rakibi Yanmaz’a karşı 25-24 kazandığı karşılaşma sonrası turnuvanın şampiyonluğunu ilan etti.

Tebrik etti
İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, maçın ardından yapılan kupa töreni sırasında konuşmasında, Öğretmenler Günü anısına bilardo turnuvası düzenlenmesinden dolayı başta iş yeri sahibi Milli Takım Antrenörü Deniz Yücesan olmak üzere sporcuları kutladığını söyledi.
Korkmaz, bu vesile ile ilçede güzel bir bilardo salonu olduğunu da öğrendiklerini belirterek, “çok güzel bir organizasyon. İlerleyen sürelerde de artarak sürdürmenizi temenni ediyorum” dedi.
Turnuva ikincisi Yanmaz, kupasını İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hamza Eryiğit’in ellerinden alırken, çalıştığı iş yerindeki mesaisi gereği törene katılamayan üçüncü sporcu Mahmut Acar’ın kupası ise İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bahattin Girgin tarafından iş yeni sahibi Yücesan’a teslim edildi. Turnuvada dördüncülüğü elde eden sporcu ise Canberk Çömeten oldu.

Öğretmenlere madalyalar verildi
Bu arada, aynı zamanda bilardo sporcusu olan öğretmenler Hanefi Çağ, Hakan Karaorman, Mustafa Demir ve Yasin Topal de unutulmadı. Deniz Bilardo Salonu Sahibi Yücesan’ın günün anısına hazırlattığı madalyalar, İlçe Milli eğitim Müdürü Korkmaz tarafından takdim edildi. Diğer yandan, bilardo sporcusu Haluk Çep ise dereceye giren arkadaşlarına birer hediye paketi armağan etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın