Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KORONAYI YENDİLER, TABURCU OLDULAR !.

KORONAYI YENDİLER, TABURCU OLDULAR !.

Ereğli`de sonucu pozitif çıkan 2 kişi daha taburcu oldu.


Ereğli’de Koronavirüs testleri Pozitif çıkan 2 kişi, tedavi altına alındıkları Özel Anadolu Hastanesinde tedavileri tamamlanarak taburcu edildi. 22 gün tedavi süreci süren ve taburcu olan Gönül Atay (50) eşine gözyaşları arasında sarıldı.

Ereğli’ de 22 gün önce rahatsızlanan Gönül Atay (50) ile 7 gün önce hastaneye başvuran Ferda Sezgin’in yapılan Koronavirüs testleri pozitif çıkmıştı. Gönül Atay 22 gün, Ferda Sezgin’de (32) 7 gün süren tedavisinin ardından alkışlarla taburcu edildi.

Alkışlar arasında taburcu olan ve eşi ile ilk karşılaşmasında gözyaşlarına boğulan Gönül Atay “Çok zor bir süreçti. Doktorlarımızın hemşirelerimizin çalışanlarımızın yardımı ile sağlığımıza kavuştuk. Herkes evde kalsın” dedi.

7 gün sonra taburcu olmanın sevincini yaşayan Ferda Sezgin ise konuşmasında “Hocalarıma ve hemşire arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte yardımcı oldukları için. Her şey için teşekkür ediyorum” dedi.

Özel Anadolu Hastanesi Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanı Sarıyya Mammadova ise hastalarının taburcu olmalarından dolayı çok mutlu olduğunu belirttiği konuşmasında “İnşallah dünyadaki tüm hastalar sağlığına kavuşur” dedi.

22 gün sonra eşi Hamit Atay’ı gören Gönül Atay, hastane içinde sarılamadığı eşine araçlarının başında sarıldı. Atay’ın duygulu anlar yaşadığı ve gözyaşlarına boğulduğu görüldü.

İKİ GÜNDE 4 TABURCU

Özel Anadolu Hastanesinde dün taburcu olan iki kişinin ardından bugünde iki kişinin taburcu edilmesi sevinçle karşılandı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran8
üzgün6
gülücük3
kızgın3
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın