Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KORONAYA 6 CAN DAHA !.

KORONAYA 6 CAN DAHA !.

Sabah saatlerinde gelen 4 acı habere öğleden sonra 2 can kaybı daha eklendi. Ereğli`de Korona Virüs kaynaklı vefat sayısı 71`e yükseldi.


Ereğli’de 1 günde 6 kişi daha Korona Virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Sabah saatlerinde yaşanan Korona Virüs kaynaklı 4 acı haberle 69’a çıkan ilçedeki vefat sayısı, öğleden sonra gelen 2 ölüm haberi ile 71’e yükseldi.

 

Sabah saatlerinde Ereğli’de Korona Virüs kaynaklı 4 vefat yaşanmış, bir süredir Ereğli Devlet Hastanesinde tedavi gören ve ilçenin Süleymanlar mahallesinde ikamet ettiği öğrenilen 77 yaşındaki erkek hasta S.T, Köseler Mahallesinde ikamet ettiği öğrenilen 74 yaşındaki erkek hasta H.E, Uzun Mehmet Mahallesinde ikamet eden 64 yaşındaki erkek hasta İ.B ve Bayat köyünde ikamet ettiği öğrenilen 71 yaşındaki bayan hasta F.A 'nın vefatları kayıtlara bulaşıcı hastalık olarak geçince ilçede Korona virüs kaynaklı vefat sayısı 69’a  çıkmıştı.

Ereğli Devlet Hastanesinden biri öğleden sonra diğeri ise akşam saatlerinde olmak üzere 2 acı haber daha geldi.

İlçeye bağlı Gülüç Beldesinde ikamet ettiği öğrenilen 80 yaşındaki  bayan hasta A.M ile Kocaali Mahallesinde ikamet ettiği öğrenilen 65 yaşındaki erkek hasta İ.D hayatını kaybetti.

A.M’nin cenazesi Korona Virüs tedbirleri alınarak gün içinde toprağa verilirken, İ.D’nin yarın son yolculuğuna uğurlanacağı öğrenildi.

Son vefatlarla Ereğli’de Kasım ayı içinde (27 gün) hayatını kaybedenlerin sayısı 51’e, sürecin başından bu yana geçen sürede ise 71’e yükseldi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün8
şaşkın3
kızgın2
hayran1
gülücük0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın