Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

6 mahalle 1 köyden acı haber var.


Uzunmehmet Mahallesi sakinlerinden; Nurgül Başdan’ın eşi; Hanife ve Hüseyin Başdan’ın babaları; Talha ve Ebrar’ın dedeleri; Feriha Özdemir ve Hatice Aydemir’in ağabeyleri; Vedat Özdemir’in kayınbiraderi; Bora,Tayfur ve Orçun Özdemir’in dayıları İsmail BAŞDAN vefat etmiştir.

 

Kavaklık Mah. Göçmenler Sok. sakinlerinden; Kübra,Döndü,Hasan ve Cihan Engin’in kardeşleri; Nihal,Seval ve Meral’in babaları; Ayşe Engin’in eşi; Cihat ENGİN vefat etmiştir.

 

Köseler Mahallesi sakinlerinden; Nigar Ersoy’un eşi; Yaşar Ersoy ,İsmail Ersoy,Hava Karaman  ve Kadir Ersoy’un dedeleri Halit ERSOY  vefat etmiştir.

 

Yunuslu Köyü Avcılar Mahallesi sakinlerinden ; Erol Ak,İsmail Ak,Birol Ak, ve Tahsin Ak’ın babaları; Dila Ak,Deha Ak,Tuğçe Ak ve Sena Ak’ın dedeleri TTK'dan  emekli Durmuş AK vefat etmiştir.

 

Kırmacı Mahallesi Hasan Canver Caddesi sakinlerinden ; merhum Turan Duman’ın eşi; Rıfat Duman,Sevgi Durgut,Sevinç Duman,Sevim Kartal,Bilge Çelebi ve Rabia Yakar’ın Anneleri Ayşe DUMAN vefat etmiştir.

 

Kdz.Ereğli eşrafından;  Rahime Tüfekçi’nin eşi; Merhum Hasan  Tüfekçi, Nejdet Tüfekçi ve Mehmet Tüfekçi’nin kardeşleri; Oğuz,Hamdi  ve Ümit Tüfekçinin babaları Salim TÜFEKÇİ vefat etmiştir.

 

 Dağlar Mahallesi Karkucak Sokak sakinlerinden; Kdz.Ereğli  Devlet Hastanesinden emekli Mustafa Oktay’ın eşi; Necmiye Bozacıoğlu,Zehra Göktekin,Kübra Göktekin ve Rıza Oktay’ın anneleri Şerife OKTAY vefat etmiştir.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün4
gülücük1
hayran1
şaşkın1
kızgın1
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın