Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KONSERİ 20 BİN KİŞİ İZLEDİ

KONSERİ 20 BİN KİŞİ İZLEDİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de AK Parti Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin’e destek için düzenlenen konseri 20 bin kişinin izlediği bildirildi. Ereğli halkına seslenen Şahin, Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı olan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını 2019 yılında Gençlik Konseri ile kutlayacaklarını söyledi.
AK Parti SKM’den yapılan yazılı açıklama ‘aynen’ şöyle:

“ ”
AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Erol Şahin’e destek amacıyla organize edilen ancak Yeni Zelanda’da Cuma mamazı sırasında yaşanan katliam nedeniyle 27 Mart tarihine ertelenen halk konseri muhteşem bir şekilde gerçekleştirildi. Dün akşam Erdemir ofis yolunda gerçekleştirilen konsere, Ereğli doğumlu ünlü sanatçı Engin Atalay’ın yanı sıra Şimal ve Ece Seçkin katıldı.
Konserin sunuculuğunu ünlü oyunculardan Tahsin Taşkın yaptı. Taşkın sahnede bir süre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ses tonu ile taklidini yaparak halka seslendi.
Yaklaşık 20 bin kişinin izlediği halk konserinde ilk sahne alan Engin Atalay, seslendirdiği şarkılar ile halkı coşturdu. Memleketi Ereğli’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Atalay, Temmuz ayında Erol Şahin’in düzenleyeceği konsere de geleceğini ifade ederek halktan Şahin’e destek istedi. Engin Atalay’ın şarkıları ile konsere iyice ısınan Ereğli halkı, Şimal’in sahne almasıyla birlikte daha da coştu. Çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu katılımcılar saatlerce yerinde duramayıp kimi zaman oynadılar, kimi zaman da dans ettiler. Genç kız ve kadınların da büyük ilgi gösterdiği konserde ünlü sanatçı Ece Seçkin’in sahne almasıyla birlikte heyecan doruğa çıktı.
Ece Seçkin sahneye çıktığında gördüğü kalabalık karşısında şaşkınlığını gizleyemedi ve bir halk konserinde ilk defa böyle bu kadar coşkulu ve kalabalık bir seyirci topluluğuna konser verdiğini söyledi.
AK Parti Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin, eşi Feyzan Şahin ile birlikte sahneye çıkarak sanatçılara çiçek ve değişik hediyeler verdiler. Erol Şahin, Ece Seçkin’e çiçek verirken, “Bu akşam burada 20 bin kişi var. Temmuz ayında yapılacak festivalde Atatürk Anıtı önündeki 500 bin kişilik konsere de sizi şimdiden davet ediyorum” dedi.
Şahin, Engin Atalay ve Şimal’i de şimdiden festivale davet etti.

BU YIL 19 MAYIS BİR BAŞKA KUTLANACAK
AK Parti Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin sahnede yaptığı teşekkür konuşmasında, Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını 2019 yılında gençlik konseri ile kutlayacaklarını ve bunu geleneksel hale getireceklerini müjdeledi. Şahin, konsere katılan tüm vatandaşlar ile sanatçılara ve organizasyonu yapanlara teşekkür etti.
Erol Şahin, konserin sona ermesi ile çalmaya başlayan kaptaş havasını duyunca yerinde duramadı ve sahneye fırlayarak eşi Feyzan Şahin ve partililer ile birlikte Kaptaş havası oynadı.
Konser, sahilde sunulan muhteşem havai fişek gösterisi ile sona erdi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın2
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
sarı korkmaz

28 Mart 2019 - 14:53

ne 20.000 ucmayın,uçmasınlar:))) trumph'u hetirseler eregliye,yine de şeçimi alamazlar...

Yorum Yazın