Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KIZILAY’DAN TEŞEKKÜR

KIZILAY’DAN TEŞEKKÜR

Zonguldak Kızılay Kan Merkezi Müdürü Selim Alan, Ereğli!de düzenlenen kan bağışı kampanyasıyla Kızılay’a katkı sağlayan Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor taraftar derneklerine teşekkür edip plaket verdi.  


Müdür Alan, Kızılay Ereğli Şube Başkanı Yusuf Oktay ve Kızılay Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Adem Sali ile birlikte Beşiktaş Taraftarları Derneğinde Dernek Başkanı Tarkan Adik, Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Cevdet Öztürk, Fenerbahçe Taraftarları Derneği Başkanı Serdar Özbek ve Trabzonspor Taraftarları Derneği Başkanı Sadık Mercan ile bir araya geldi. 
Alan, taraftar derneklerinin düzenlediği kan bağışı kampanyasında 329 ünite kan alındığını bununla birlikte de 79 ünite ’Türk kök’ projesi kapsamında kök hücre bağışı aldıklarını, katkılarından dolayı 4 taraftar derneği başkan ve yöneticilerine teşekkür ettiğini söyledi.  
4 taraftar derneği adına açıklamada bulunan Trabzonspor Taraftarları Derneği Başkanı Sadık Mercan ise birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdikleri bu tür etkinliklerin bundan sonra da devam edeceğini kaydetti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo