Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KIZI, HABERLERE TEPKİ GÖSTERDİ

KIZI, HABERLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Zonguldak ili Ereğli ilçesinde ‘evinde ölü bulundu’ haberine ilişkin gazetecileri arayan ölen kişinin kızı, haberde anlatılan bazı ayrıntıların eksik olduğunu bildirdi.


Alınan bilgiye göre, evinde olduğu sırada bir anda fenalaşan 67 yaşındaki Müfit Bindal, yaşamanı yitirdi. Bunun üzerine yapılan haberler sonrası gazetecileri arayan 31 yaşındaki kızı Rana Bindal Öçal, çıkan haberlerde belirtildiği gibi babası Müfit Bindal’ın yalnız olmadığını, 55 yaşındaki annesi Fatma Bindal ile birlikte yaşadığını söyledi.
Kendisinin ise ailesi ile birlikte bir üst sokakta oturduğunu anlatan Rana Bindal Öçal, şu sözlerle konuştu:
“Çıkan haberlerde babamın yalnız yaşadığı belirtildi. Halbuki annem ve babam uzun yıllar birlikte yaşıyorlar. Olayın olduğu gün ise annem sünnet olan oğlumu ziyaret etmek için bana geldi. Bir müddet sonra eve döndüğünde babamı o şekilde gören annem Fatma Bindal, durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Yapılan incelemede hayatını maalesef kaybettiği belirlenen babam, Safa Camisi’deki Ereğli Belediyesi Cenaze Hizmetleri’nin olduğu birime götürüldü.
‘Babamın yalnız yaşadığı’ yönünde çıkan yazılar sonrası annem bu durumdan olumsuz etkilendi. 35 yıllık hayat arkadaşını kaybetmenin acısını yaşayan annem, birde bu yazılardan sonra ayrıca üzüldü. Şeker hastalığı bulunan annemi sakinleştirmeye çalışıyoruz.”
KALP KRİZİ DEĞİL “DOĞAL ÖLÜM”
Öte yandan Rana Bindal Öçal, bir süredir nefes darlığı çeken basanın ölüm raporunda “doğal ölüm” yazdığını da sözlerine ekleyerek, “babam ve annem uzun yıllar birlikte yaşadılar. Haberlerden sonra anneme ‘siz boşandınız mı?’ diye sordular. Bu annemi çok üzdü. Haberin doğrusu bu şekildedir” dedi.         

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
üzgün1
gülücük0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın