Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KAYNAŞMA GECESİ

 KAYNAŞMA GECESİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  düzenlenen kaynaşma yemeğinde belediye personeli ile bir araya geldi. “Yolumuz uzun, Kdz. Ereğli’yi bekleyen hizmetler var.”  diyen Uysal,  “ Ben 7 gün 24 saat hizmet için yola çıktım. Bu yolda sizlerin özverisi ile Ereğli’yi daha iyi noktalara getireceğimize inanıyorum.” dedi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, düzenlenen kaynaşma yemeğinde belediye personeli ile bir araya geldi.  Başkan Uysal’ın eşi Sevim Uysal ile katıldığı geceye, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Müdürleri, tüm birimlere bağlı personeller ve eşleri de katıldı.

Düzenlenen gecede personele hitap eden ve sözlerine   “Bizlerin birlik ve beraberliği çok önemli. Bizler bir takımız, büyük bir aileyiz.” diyerek başlayan Uysal, “Bundan böyle çeşitli vesileler ile zaman zaman bir araya geleceğiz. Sizler Ereğli için büyük bir özveri ile çalışıyorsunuz. Bunu izliyor ve görüyorum. Sizleri tebrik ediyorum. “dedi.

Uysal sözlerini “Yolumuz uzun. Kdz.Ereğli’yi bekleyen hizmetler var. Ben 7 gün 24 saat hizmet için yola çıktım. Bu yolda sizlerin özverisi ile, Kdz. Ereğli’yi daha iyi noktalara getireceğiz.” diyerek noktaladı.

Gecede Uysal’a tüm personel adına, 1850 yılında Rus gravür sanatçısı tarafından çizilen Ereğli’nin genel görünümü tablosu hediye edilirken, belediye personeli gece boyunca eğlendi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın