Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

GİRİŞİMCİLERE SERTİFİKALARINI DAĞITTI

GİRİŞİMCİLERE SERTİFİKALARINI DAĞITTI

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ile KOSGEB İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak dördüncüsü düzenlenen  ’Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini’ tamamlayan 53 kursiyere 24/03/2015 sayılı günü Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Düzenlenen sertifika Törenine Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar TETiKER, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sertan YALÇIN,  Zonguldak KOSGEB İl Müdürü Yaşar Yıldırım Kosgeb Uzmanları ve Eğitimini tamamlamış olan kursiyerler katıldı. 

Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar TETİKER’in yaptığı konuşmada, Kdz Ereğli ve Ticaret ve Sanayi Odasının 2015 yılında Akredite Odalar arasına girdiğini, bu kapsamda üyelerimizden gelen talepler üzerine Girişimcilik kursunun açıldığını, Girişimcilerin ekonominin temel taşları olduğunu, önemli olanın ortaklık kültürünün geliştirilerek iş hacminin artırılabilmesi olduğunu belirtti ve tüm kursiyerlere başarılar diledi.

Kosgeb Müdürü yapmış olduğu konuşmasın da ; Şu ana kadar Kdz Ereğli Tso ile birçok kurs açtıklarını, Zonguldak  bölgesinde 3000’e yakın kursiyer yetiştirildiğini ve sertifika alan yaklaşık 300’e yakın kursiyerin işletme kurduğunu, Sertifika alan kursiyerlere 30.000tl’ye kadar hibe , 70.000 tl’ye kadar da kredi imkanın sağlanabileceğini belirterek sertifikaların tüm kursiyerlere  iş hayatlarında başarılar diledi.

Konuşmaların ardından sertifikalar kursiyerlere teslim edilerek, toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo