Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KAZANAN... TED EREĞLİ KOLEJİ

KAZANAN... TED EREĞLİ KOLEJİ

TED Kdz.Ereğli Koleji tarafından bölge okullarını kapsayan ’Münazara Yarışması’ düzenlendiği bildirildi.

TED Kdz.Ereğli Koleji yönetimi yazılı bir açıklama yaparak; sınav temposunda boğuşan öğrencileri farklı bir ortamda buluşturmak ve fikirlerini özgürce savunabilmelerini sağlamak amacıyla  okulları öncülüğünde “Münazara Yarışması” düzenlendiklerini belirtti.

Etkinliğe sekiz okulun katıldığı belirtilerek eleme turlarının 22 Nisan  Cuma günü sabah oturumlarıyla, yarı final müsabakasının ise aynı gün öğleden sonra Tiyatro salonunda gerçekleştirildiği kaydedildi. Yarışmanın finalinin ise 29 Nisan Cuma günü TED Kdz. Ereğli Koleji İlköğretim binası konferans salonunda gerçekleştirildiği ifade edildi.

TED EREĞLİ KOLEJİ KAZANDI

Yapılan açıklamada ayrıca şu ifadelere yer verildi: “Toplumlar her zaman kurtarıcıya ihtiyaç duyar/duymaz.” konusunun ele alındığı finalde MEB’in jüri üyeleri münazarayı yönetmiştir. TED Zonguldak Koleji ile TED Kdz. Ereğli Koleji arasında kıyasıya bir mücadele yaşanmış, bu mücadeleyi TED Kdz. Ereğli Koleji öğrencileri kazanmıştır. Yarışma sonunda tüm öğrencilere katılım belgesi ve çeşitli hediyeler verildi.

 

Bu güzel etkinliği düzenleyen Türkçe – Sosyal Zümresine, etkinliğe katılan tüm okul yönetici, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın