Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KAYMAKAM ÇAY GİDİYOR..

KAYMAKAM ÇAY GİDİYOR..

Mülki İdare Amirleri Kararnamesi yayınlandı. Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Antalya Vali Yardımcılığı’na, Ereğli Kaymakamlığına ise Mezitli Kaymakamı Nazım Madenoğlu atandı.

Özellikle kırsalda yaptığı çalışmalar ile kamuoyunun takdirini kazanan görev süresi boyunca önemli hizmetlerin kazanımına katkı sağlayan Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Antalya Vali Yardımcılığı görevine atandı. Mülki İdare Amirleri Kararnamesine göre Karadeniz Ereğli Kaymakamlığına ise Mersin Mezitli Kaymakamı Nazım Madenoğlu görevlendirildi. 

  Nazım MADENOĞLU kimdir?

1953 Kastamonu-Taşköprü’de doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olarak, 1977 yılından itibaren Banka Teftiş Kurulu’nda Müfettiş Yardımcısı ve Müfettiş olarak görev yaptı. 1981 yılından itibaren sırasıyla Çorum-Bayat, Van-Çatak, Mardin-Derik, Konya-Kulu, Samsun-Havza, Bursa-Gürsu İlçelerinde Kaymakamlık, ardından Samsun’da Vali Yardımcılığı görevinde bulunduktan sonra 2004 yılında Balıkesir-Ayvalık İlçesi Kaymakamlığına atandı. 2008 Ağustos ayında Esenler Kaymakamlığına atanan Nazım MADENOĞLU son olarak 19.07.2013 ve 2013/463 sayılı müşterek kararname ile Mersin-Mezitli Kaymakamlığına atandı. Nazım MADENOĞLU evli ve 2 çocuk babası olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın