Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KARNESİNİ EVİNDE ALDI

KARNESİNİ EVİNDE ALDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, rahatsızlığı nedeniyle eğitim ve öğretimini evinde sürdüren öğrenciye karnesini Kaymakam Nazım Madenoğlu verdi.


Akarca Mahallesi’nde yaşayan ERDEMİR işçisi Asım Erdoğdu’nun 3 çoğundan LÖSEMİ teşhisi 14 ay önce konulan oğlu Yiğit Erdoğdu, karnesini evinde aldı. Protokol üyeleri, Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Yiğit Erdoğdu’ya karnesini vermek üzere evinde ziyaret etti.
İlçe Kaymakamı Madenoğlu, ailenin babası Asım Erdoğdu’dan Yiğit’in sağlık durumu ve eğitimi hakkında bir süre bilgi aldı. Madenoğlu, konuşmasında; “çocuğumuzun sağlık durumunun iyiye gittiğini öğrendik ve mutlu olduk. İnşallah kısa sürede tamamen iyileşip okulunda eğitimine devam edebilir. Yiğit’in derslerindeki başarısı da bizleri ayrıca mutlu etti” dedi.
Her gün normal eğitim saatleri içerisinde Yiğit’e evinde ders veren Öğretmen Gülşah Çavuşoğlu da öğrencisinin başarısından ve çok gayretli oluşundan memnun olduğunu kaydetti.
Yiğit Erdoğdu ise duygularını anlattığı sözlerinde, “kalabalık ortama alıştığım için derslerde biraz canım sıkılıyor ve arkadaşlarımı özlüyorum ama derslerime çok çalışıyorum ve başarılı olduğuma inanıyorum” diye konuştu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, öğrenci Yiğit’e çeşitli hediyeler verdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran3
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Abdulla ÇATLI

19 Ocak 2018 - 23:09

Herkese sizin gibi idareciler nasip olsun inşallah Sayın müdürüm Vedat AÇIKALIN

Yorum Yazın