Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

MADENOĞLU, ÖĞRENCİLERE TEK TEK SORDU

MADENOĞLU, ÖĞRENCİLERE TEK TEK SORDU

Karadeniz Ereğli’de 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının ilk döneminin sona ermesinin ardından 34 bin öğrenci ve 2 bin 300 öğretmen 15 günlük yarıyıl tatiline girdi.


İlçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Kadir-Nevişet Kameroğlu İlkokulu 2-A sınıfında gerçekleştirilen törende yaptığı konuşmada öğrencilere hangi meslekleri seçeceklerini sordu. Her bir çocuktan farklı cevap alan Madenoğlu, “bütün bu meslekleri seçebilmeniz için çok çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz. Biz siz şimdi sizlere karnelerini dağıtacağız ve derslerinize çok çalışmış olduğunuzu da bu karnelerinizde göreceğiz. Sizlerin varlığınız, okula geliyor olmanız bile hem anne babanızı hem de bizleri sevindiriyor. Ama siz yinede derslerinize çok çalışarak başarılı olup anne ve babanızın yüzlerindeki sevinci ömür boyu devam ettirmeniz lazım. Biz çalışacağınıza inanıyoruz” diye konuştu.
Okulun adını taşıyan Nevişet Kameroğlu da çocukların mutlu günlerinde yanlarında olabilmekten duyduğu memnuniyeti belirtti. Rahmetli olan eşi Kadir Kameroğlu’nun da bugünü görebilmesini arzu ettiğini ifade eden Kameroğlu, “İnşallah okulumuzdan vatanına, milletine ve ailelerine hayırlı olacak evlatlarımız yetişir. Her bir öğrencimize ömür bayı başarı ve mutluluklar diliyorum” dedi.
Törene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Keleş, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın