Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KARLA MÜCADELE SÜRÜYOR

KARLA MÜCADELE SÜRÜYOR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de, hafta sonundan itibaren özellikle yüksek kesimlerde olumsuz etkisini gösteren kar yağışına karşı belediye birimlerinin de mücadelesinin sürdüğü bildirildi.
İlçenin Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “güzel şehrimin güzel insanları” diye seslenerek sosyal medyada yaptığı açıklamada, Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesi mevkisinde tuzlama çalışması yaptıklarını belirterek şunları kaydetti:
“Kar yağışı ilçemizin yüksek kesimlerinde etkisini sürdürüyor. An itibari ile ekiplerimiz Hastane bölgesinde kar küreme ve tuzlama çalışması yapıyor. Özellikle araçlarında yaz lastiği bulunan sürücülerimizden ricam, her hangi bir olumsuzluğa meydan vermemek için kış lastiği kullanmalarıdır.
16 iş makinemiz hazır, stokta 1200 ton tuzumuz var. Özelikle Diyaliz hastaları, hamile bayanlar ve acil hastalar ile ilgili gelecek ihbarlara karşı gerekli hazırlıklarımız tamamlandı. Bu tür ihbarlara itfaiye ve zabıtaya ait 4x4 araçlarla müdahale edilecek, hastalar evlerinden alınıp tedavileri tamamlandıktan sonra, tekrar evlerine bırakılacak. Her türlü istek ve şikayet ‘Alo 153 Zabıta’ hattına yapabilir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün3
gülücük1
hayran1
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın