Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Kar Yağışı İle Mücadele Bugünde Sürdü

Kar Yağışı İle Mücadele Bugünde Sürdü

Karadeniz Ereğli Belediyesi, dün gecede devam eden ve gün içinde 10.30’a kadar etkisini sürdüren kar yağışına karşı mücadelesini sürdürüyor.

Gün içindeki çalışmaları, Başkan Yardımcıları İbrahim Cöbek ve Alptekin Dursun ile birlikte inceleyen Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yaptığı açıklamada, “Bu sabah önceliğimiz, 05.30 itibari ile ilçemizde Açık öğretim sınavlarının yapıldığı 8 ayrı okula ulaşımı sağlanmak oldu.” dedi. 

Başkan Uysal açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“İlçemizde 4 ayrı noktada maalesef cenazelerimiz oldu. Karabacak, Mavi şehir, Çeştepe, Kepez Renault altı bölgelerinde cenaze defin işlemlerinin rahatlıkla yapılabilmesi için gerekli çalışmaları yaptık. Bu çalışmaların ardından ana arteller üzerinde de çalışmaları tamamladık.

Ayrıca Sarıkorkmaz 3000’lik 500-250 ve 350’lik depoları besleyen Erdemir Sarıkorkmaz hattında gece saat 02.30’da arıza meydana geldi. Ekiplerimiz, depolardaki sular bitmeden ve her hangi bir su kesintisi yaşamadan arızayı gidererek bu sorunu da ortadan kaldırdı.

205 personelimiz, 26 aracımız 48 saattir aralıksız çalışıyor.  Her türlü acil durumlarda 333 1 153 numaralı telefona gelen her türlü ihbar değerlendiriliyor.  Kar yağışının etkisini kaybettiği bölgemizde sokaklar dâhil kar temizleme çalışmalarına başladık. Halkımızın gösterdiği anlayışa teşekkür ederiz. “

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın