Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KAN BAĞIŞI… RENKLERİN KARDEŞLİĞİ…

KAN BAĞIŞI… RENKLERİN KARDEŞLİĞİ…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de, 4 büyük takımın taraftar derneklerince oluşturulan “Renklerin Kardeşliği” gurubunca düzenlenen kan bağışı kampanyası başladı. 
“Hayat kurtarmak senin kanında var” sloganı ile Karadeniz Ereğli Amfi Tiyatro’da yapılan kampanya Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve ilçenin Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’da dahil oldu. Kan veren Çorumluğlu ve Uysal, bölge halkını kampanyaya destek olmaya davet etti.
Öte yandan, Uysal, sosyal medyada yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“İlçemizde ‘Renklerin kardeşliğini’ en güzel şekilde sergileyen taraftar derneklerimizin düzenlediği kan bağışı kampanyasına, Kaymakamımız Sayın İsmail Çorumluoğlu ile kan vererek destek olduk. Tüm vatandaşlarımızı ve özellikle Kdz.Ereğli Belediyespor taraftarlarımızı, taraftar derneklerimizin bu kampanyasına destek olmaya çağırıyor, Fenerbahçe Dernek Başkanı Serdar Özbek, Galatasaray Dernek Başkanı Timur Şen, Beşiktaş Taraftarları Dernek Başkanı Tarkan Atik ve Trabzonspor Dernek Başkanı Sadık Mercan’ı ve yönetimlerini böyle güzel bir organizasyon gerçekleştirdikleri için tebrik ediyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın