Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

KADIN ÇALIŞANLARLA KAHVALTI...

KADIN ÇALIŞANLARLA KAHVALTI...

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediyesi’ndeki bayan personel ile birlikte kahvaltı yapan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik etti.
Belediye Basın Biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre, Uysal, eşi Sevim Uysal ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde belediyede çalışan bayan personel ile kahvaltıda bir araya geldi. Belediyesinde çalışan kadın personelin tam kadro katıldığı kahvaltıda konuşan Uysal, kadınların hayatın her alanında başarılı olduğunu söyledi. İş gücüne katılım oranının yüzde 40’lara yükseldiğini belirten Uysal, şunları kaydetti:
“Kadınlarımız nezaketi, zarafeti, inceliği hayatın her alanına renk katıyor, onları bu alanda başarılı kılıyor. İş gücüne katılım oranı ise her geçen gün artıyor. Şuanda yüzde 40 oranında. Görev yaptığım 5 yıl içerisinde beni en iyi anlayacak olan sizlersiniz. Önümüzde bir seçim dönemi var ve ben biliyorum ki, ayakları yere basmayan, uçuk vaatlere ilk önce bu belediyede çalışan sizler karşı çıkacaksınız. Çünkü neyin, ne olduğunu herkesten önce siz daha çok iyi biliyorsunuz.
Kadınlarımızın iş gücüne katılması için bizlerde üzerimize düşen görevi bugüne kadar yaptık, bundan sonrada yapmaya devam edeceğim. Kadınlarımız hayatın her alanında fedakarlığın ve duyarlılığın sembolü, en büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramanlardır. Sizlerin ve Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar gününüzü kutluyor, sevdiklerinizle, ailenizle birlikte mutlu bir yaşam diliyorum.”
Konuşmasında evli olan bayan personellere mutluluklar dileyen, bekar olanlara ise evlenmeleri tavsiyesinde bulunan Uysal, göreve geldiği günden itibaren belediyedeki kadın personel sayısında da artış yaşandığını belirtti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
kızgın1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın