Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

JAPONYA BÜYÜKELÇİLİĞİ’NDEN HEYET GELİYOR

JAPONYA BÜYÜKELÇİLİĞİ’NDEN HEYET GELİYOR

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, hayata koydukları sosyal sorumluluk projeler ile dikkat toplayan Karadeniz Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği’ni, Japonya’dan gelecek heyetin ziyaret edecekleri bildirildi.
Dernek Başkanı İsmail Şentürk, yazılı açıklamasında, Japon Büyükelçiliği Yerel Projelere Hibe Programına hazırladıkları “Ahşap Sanatlar Atölyesi ile Kariyer Projesi”nin, ön elemeyi geçtiğini belitti.
Projenin Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği ve Ereğli Kaymakamlığı proje ekibinin katkılarıyla hazırlandığını ifade eden Şentürk, şöyle dedi:
“Japon Büyükelçiliği Yerel Projelere Hibe Programına hazırlamış olduğumuz Ahşap Sanatlar Atölyesi ile Kariyer Projesi ön elemeyi geçmiştir. Japon Büyükelçiliği, bir heyet ile Fiziksel Engelliler Derneğinde inceleme ve görüşmeler yapmak üzere 22 Haziran 2017 Perşembe günü Fiziksel Engelliler Derneğine geleceklerdir. Bölgemizde yaşayan engellilerle büyük faydalar sağlayacak olan bu projenin, ön elemeyi geçmesinden dolayı mutluyuz. Projeye katkılarından dolayı başta İlçe Kaymakamı Sayın Nazım Madenoğlu’na ve proje ekibine teşekkür ederim.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın