Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İtfaiye erinin zor anları

İtfaiye erinin zor anları

Kedi, kendisini kurtaran itfaiye eri ve apartman görevlisine saldırdı... Kediyi kurtardı elini kurtaramadı...


Düzce’de iki bina arasına sıkışan kediyi bulunduğu yerden yerden çıkartan itfaiye eri, korkan kedinin saldırısına uğradı.
Edinilin bilgiye göre, Cedidiye mahallesi Necip Güney sokakta 3 katlı binada apartman görevlisi olarak çalışan Cabir Cavit, yandaki bina ile arada kalan boşlukta kedi sesi duydu. 3 gündür iki bina arasında yaşayan kedinin kendiliğinden çıkacağını düşünen Cavit, ekmek ve yiyecek vererek kediyi beslemeye başladı. Ancak kediye su veremeyen apartman görevlisi Cabir Cavit, durumu Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri boş bir daireden apartman boşluğuna girerek kedinin bulunduğu yeri belirledi. Yapılan kurtarma çalışması sırasında kedi, itfaiye ekiplerine yardımcı olan apartman görevlisi Cabir Cavit’in elini ısırıp tırmaladı. Hırçın kedi elinde eldiven olan itfaiye erinin elini de ısırmaya ve tırmalamaya çalıştı. Bulunduğu yerden itfaiye eri tarafından çıkartılan kedi, apartmanın dış kapısına geldiğinde aniden hırçınlaşarak kendisini kurtaran itfaiye erinin elini ısırmaya çalıştı. İtfaiye eri uzun süre kedi ile mücadele etmek zorunda kaldı. Kediyi sakinleştirmek mümkün olmayınca kedi kafese kapatıldı. 
Apartman görevlisi Cabir Cavit, kediyi 3 gündür beslediklerini ifade ederek, “3 gündür iki bina arasında kedinin sesi geliyordu. Biz ekmek, et attık ancak su veremedik. Arkadaşa haber verdim sonra itfaiyeyi aradı. Kurtarmaya çalışırken de elimi ısırdı ve yaralandım” dedi. 
Kurtarılan kedi Düzce Belediyesi itfaiye ekiplerince koruma altına alınırken, kedinin elini ısırdığı apartman görevlisi ise Atatürk Devlet Hastanesi acil servisine götürüldü. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın