Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İŞTE YENİ BAŞKAN !

İŞTE YENİ BAŞKAN !

Ereğli Kızılay Şubesinin yeni Başkanı belli oldu.


Kdz.Ereğli Kızılay Şube Başkanlığına yeni atama yapıldı. Ereğli’de çeşitli okullarda Müdür Yardımcılığı Milli Eğitim de ise Şube Müdürlüğü yapan İbrahim Şen Kızılay’ın yeni Ereğli Şube Başkanı oldu. Kızılay’ın yeni yönetimine ilişkin resmi açıklamanın yapılması ve yeni yönetimin Salı günü mazbatalarını alarak göreve başlaması bekleniyor.

KIZILAY ŞUBE YÖNETİMİNDEKİ YENİ İSİMLER ŞÖYLE

Başkan İbrahim Şen

Başkan Yrd. Ramazan Toprak

Sekreter Doç.Dr, Oğuzhan Karadeniz

Muhasip Av. Nusret Burak Öztürk

Veznedar Kaya Karatepe

Üye Gül Ceylan Sayın

Üye Muhsin Aydın

Denetçi Şakir Bayram

İBRAHİM ŞEN KİMDİR ?

İbrahim Şen, Trabzon’un Akçaabat ilçesinde 1967 yılında doğdu.

İlk ve orta öğrenimini aynı ilçede tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi Bolu İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirerek tamamladı. Bir müddet özel sektörde çalıştıktan sonra 1997 yılında öğretmen olarak Zonguldak’ın Ereğli ilçesine atanan Şen, Ereğli’de çeşitli okullarda öğretmenlik yaptıktan sonra 1998 yılında İhsan Yılmaz İlköğretim Okulu’na Müdür Yardımcısı olarak atandı. 2006 yılında aynı okulda Müdür Vekilliği görevine getirilen Şen, 2010 yılında ise vekaleten yürüttüğü göreve Okul Müdürü olarak asaleten atandı.

Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürlüğü görevini sürdürürken bir süre de 2 Temmuz 2014 tarihinde atandığı Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunmuştu.

Şen, evli ve iki çocuk babası.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
şaşkın1
üzgün1
kızgın1
gülücük0
Sebahattin ozarslan

29 Ocak 2022 - 15:45

SAYIN müdürüm SAYIN BAŞKANIM hayırlı olsun hep başarılı oldun başarısızlığı sevmezdim kolay gelsin ibrahim bey elmatepe mah sinde yüksel muhtarının aza siyim

Yorum Yazın