Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İŞİNİZİ SON GÜNE BIRAKMAYIN..

İŞİNİZİ SON GÜNE BIRAKMAYIN..

Ereğli’de, 2016-2017 eğitim yılı öncesi okul giysisi alışverişinde bulunacak veliler alışveriş telaşında.


Usluoğlu Okul Dünyası firması sahibi Fatih Uslu, yaptığı açıklamasında, okul sezonu önceki yoğun hareketlilik yaşandığını söyledi. İlçedeki pek çok okula ait öğrenci giysilerini, mümkün olan en ucuz etiket fiyatıyla müşterilerine sundukların anlatan Uslu, velilere de bazı tavsiyelerde bulundu.
Velilere, alışverişte hızlı davranmaları gerektiğini ifade eden Uslu, şunları söyledi:

“EKONOMİK ÜRÜNLER OLSUN DİYE BAYA ÇABA HARCADIK”
“Usluoğlu Okul Dünyası olarak, ciddi anlamda çalışma yaptık. Reklam aşaması, ürünlerin model tasarımları, kumaş ve işçilik tercihleri meşakkatli ve yoğun oldu bizim için ama son derece güzel bir tablo ortaya çıktı. Bu da, müşteriler ile aramızdaki diyaloglarda, duymuş olduğumuz olumlu dönüşlerden ötürü fevkalade memnun ediyor.
İşlerimiz, okulların açılmasının yaklaşması münasebetiyle oldukça yoğun ve tempolu. Öncelikle ürün yelpazesini çok geniş tutmaya çalıştık. Hemen hemen Ereğli içindeki okul portföyünün tamamına yakını, belli başlı eşraf, merkezi köylerimizdeki okullarda olmak kaydıyla, birebir temaslarımız oldu.
Tek başımıza ferdi olarak değil, toplumsal olarak, kişilerle bir araya gelerek bazı şeyleri şekillendirdik. Yol haritamızı buna göre çıkarttık. Yaptığımız ürün yelpazesindeki renk kombinleri, üst guruptaki kısa ve uzun kollu lakoz çeşitleri, dokuma kalitesi; aynı şekilde pantolonlarda kamvars kumaş tercihi, uzun soluklu kullanabileceği ürünlerdir. Ayrıca, ekonomik ürünler olsun diye baya çaba harcadık.”

100 İLA 150 LİRA ARASINDA…
Müşterilerinin, fiyat ve kalite beklentilerine karşılık verdiklerini, bir öğrencinin takım olarak giysilerini 100 ile 150 lira arasında satıldığını kaydeden Fatih Uslu, şu sözlerle konuştu:
“Ereğli halkı, veli ve talebelerimizin bize göstermiş olduğu ilgi, fevkalade güzel. Umarım, kazanmış olduğumuz bu ivmeyi 2017-2018’de de aynı şekilde devam ettiririz. Böyle bir taleple ile karşılaşır isek çevremize de olumlu karşılık vereceğimizden eminim.
Bayramın bir ve ikinci günlerinde yarım mesaili çalışma durumumuz olacak ama onun haricindeki günlerde tam bir çalışma içinde olacağız. Ürünlerin paça yapımı gibi tadilatlar kendi bünyemizde yapılmaktadır. Sistematik ve kontrollü bir şekilde şekilleniyor. Müşterilerimizin önünde o şekilde paketli bir durumda, sıkıntısız bir şekilde teslim ediliyor.
Müşterilerimizin, daha çok kalite ile beraber dikkat ettiği diğer bir unsur ise fiyat politikasıdır. Samimiyetimle söylemek gerekirse, ince eleyip sık dokuduk. Çok yüksek kar marjları söz konusu değildir. Bütün velilerimizin bütçesine hitap edebilecek, ortak paydalarda buluşarak şekillendirdik.
Fiyatlandırmamızla ilgili olarak, hem pantolon hem kısa/uzun lakoz üst gurubundan yana olumlu tepkiler alıyoruz. Velilerimizden ricam olacaktır. Alışverişlerde çok geç kalmayın. Ama vakti aceleci değil hızlı davranmalarını istirham ediyorum. Bu çok önemli. İlk, orta ve lise gurubu ürünlerimiz var. Ereğli’mizdeki okulların hemen hemen hepsini hizmet veriyoruz. Ortalama, bir takım 100 ila 150 lira civarındadır. Fiyat olarak, yüksek rakamlar söz konusu değildir.” 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo