Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

IŞIKLAR İÇİNDE UYU SUAT ESER…

IŞIKLAR İÇİNDE UYU SUAT ESER…

Hayata gözlerini 60 yaşında yuman Gazeteci Ali Suat Eser, memleketi Karadeniz Ereğli’de sonsuzluğa uğurlandı.


İlçede uzun yıllar Gündem Gazetesi’ni çıkaran, bir dönem Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanlığı da yapan Ali Suat Eser için ilk tören kurucularından olduğu dernek önünde yapıldı.
Törende Avukat Yücel Eser, Erdemir emeklileri Yüksel ile Çetin Eser ve Aysel Gültekin’in ağabeyleri Ali Suat Eser için taziyeleri kabul etti. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Necati Günay, burada yaptığı konuşmada, Eser’i kaybetmenin verdiği hüznü aktardı.
Ardından Bozhane Cami’ye getirilen Eser’in naaşı öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verildi.
Eser’in ailesi ile çok sayıda gazetecinin katıldığı törene; Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Sertan Ocakcı, İYİ Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Asım Tazegül, İyi Parti Alaplı İlçe Başkanı Emrullah Erdoğan,  Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sertan Yalçın, iş ve siyaset dünyasından isimler ile vatandaşlar katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün3
gülücük1
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın