Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İşçi teşekkür etti!.

İşçi teşekkür etti!.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Toplu Sözleşme Görüşmelerinde 2 yıl için toplamda yüzde 25 zam verilerin belediye işçileriyle buluştu. Zam artışından memnun olan işçiler Başkan Uysal’a teşekkür ettiler.

Karadeniz Ereğli Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasında Şubat 2017 tarihinde başlayan ve belediyede çalışan 118 işçiyi ilgilendiren 2017-2019 Dönemi Toplu Sözleşme görüşmelerinin bugün anlaşmayla sonuçlanmasının ardından Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, işçilerle bir araya geldi.Belediye İşçilerine 2 yıl için toplamda yüzde 25 zam verilmesiyle sonuçlanan görüşmelerin ardından aldıkları zam karşısında oldukça memnun kalan belediye işçileri Başkan Hüseyin Uysal’a teşekkür ettiler.

“BÖLGENİN EN YÜKSEK ZAMMINI VERDİK”

AKM Nikah Salonundaki bilgilendirme toplantısında konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal; “Şartlar ne olursa olsun sizler bölgenin en yüksek zammını aldınız.Tüm imkanlarımızı seferber ettik.Türkiye’deki sosyal dengeleri de düşünerek sonuca ulaştık. Sözleşme sürecinde görev alan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık. 1. yıl yüzde 12.64, 2. yıl yüzde 12.38, sosyal yardımlar 1.ve 2. yıl yüzde 16 ile yüzde 30 arasında artış sağlandı. 2 yılda toplamda yüzde 25 zam yaptık. Sosyal yardımlara ilişkin artışlarımızda yüzde 30’ları buldu. Sizlerin huzur ve mutluluğu bizler için çok önemli. Bende sizler gibi bir işçi çocuğuyum. Bu artışları fazlası ile hak ediyorsunuz .Güle güle harcayın.Sizlere ailenizle birlikte uzun yıllar sağlıklı ömür diliyorum. Başınız ağrımasın, burnunuz kanamasın, ayağınız takılmasın. Hayatta ne istiyorsanız sizlerin olsun” dedi.

Bilgilendirme toplantısında Belediye Başkan Yardımcıları Atilla Bulak ve Hüseyin Ağlar ile Belediye İş Sendikası Mali Sekreteri Recep Köksal da hazır bulundu,

(Ereğli FM Haber Merkezi )

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın