Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İŞÇİ LİDERİ TEŞEKKÜR ETTİ

İŞÇİ LİDERİ TEŞEKKÜR ETTİ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’de kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda yetkili Türk Metal Sendikası’nın şube Başkanı Metin Ercan, 11 Mart tarihinde imzalanan 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesi’nin ardından teşekkür mesajı yayınladı.
Ercan’ın www.turkmetalkdzeregli.org adresinde yayınlanan mesajı şöyle:
“Çok Değerli Emekçi Kardeşlerim, Her biriniz işinize, aşınıza sahip çıktığınız gibi her koşulda inanmış olduğunuz davanıza ve teşkilatınıza da sahip çıkarak yeni hedeflere taşıdınız emek gemimizi. Aynı  gemide; aynı duygu ve düşüncelerle,yağmura fırtınaya aldırmadan, enerjimizi biran olsun düşürmeden, gerçek bir emek sevdalısı Genel Başkanımız Sayın Pevrul KAVLAK ve Genel Merkez Yöneticilerimizin sonsuz destek ve öngörüleriyle güneşli bir limana bugün itibariyle vardık.
Bu yolda engin fikir ve tecrübeleriyle bizlere daima destek olan; Genel Başkanımız Sayın Pevrul KAVLAK’a, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Ziya ODABAŞ’a, Genel Merkez Yöneticilerimize, Şube Yöneticilerimize, Temsilcilerimize, Erdemir Emekçilerimize ve tüm üyelerimize yürekten teşekkür ediyor, ulusumuz ve teşkilatımız başta olmak üzere herkese hayırlı olmasını diliyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
kızgın1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın