Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“İNSANLAR BİRBİRİNİ KUCAKLAMALI”

“İNSANLAR BİRBİRİNİ KUCAKLAMALI”

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Başkanı Kazım Ergün, "Seçimlerin ardından insanlar birbirini kucaklamalı, ülkenin her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı var" dedi.

Ergün,  Emekliler Derneği Ereğli Şubesi’nin Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonu’ndaki olağan genel kurulunda yaptığı konuşmada, vatan, millet ve manevi değerlere sevdalı olduklarını belirtti.

Emeklilerin hakları noktasında kırmızı çizgilerinden asla ödün vermeyeceklerini vurgulayan Ergün, "Ülkemizin  bir an evvel insan hayatını olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde toparlamasını temenni ediyoruz. Seçimlerin ardından insanlar birbirini kucaklamalı, ülkenin her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Ülkemizin zenginleşmeye, çocuklarımızın iş bulmasına,  Sosyal Güvenlik Kurumunun prim toplamasına ve bacaların tüttürülmesine gereksinimi sürüyor" diye konuştu.

Ergün, derneklerin aldığı düşük oranlardaki aidatlarla güzel işler yaptığını, Türkiye’nin her noktasına ulaşarak emeklilerin haklarını koruduklarını kaydetti. 

Resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti’den Zonguldak milletvekili seçilen Faruk Çaturoğlu da halkın seçimlerde tek başına iktidar görevini hiçbir partiye vermediğini anımsatarak, "Bizim önümüze değişik seçenekler koymuştur. Emeklilerimiz için seçim döneminde partiler çeşitli vaatlerde bulundu. Bunların da AK Parti olarak takipçisi olacağız" ifadesini kullandı.

Mevcut başkan Ali Ayhan’ın tek aday olduğu genel kurulda, dernek üyelerinin oy kullanma işlemi sürüyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo