Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İNDİRİM” PROTOKOLÜ İMZALANDI

İNDİRİM” PROTOKOLÜ İMZALANDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Türk Metal Sendikası şubesince, bazı hastanelerle üyelerine indirimli sağlık hizmeti sözleşmesi imzalandığı bildirildi.


Sendikanın resmi internet sitesi “turkmetalkzderegli.org’da yer alan haberde göre, sendikanın Bolu Şubesi koordinatörlüğünde, Bolu ve Düzce’deki 3 hastane ile özel sağlık hizmetine yönelik protokol imzalandı.
Bu kapsamda, sendikanın yetkili olduğu Karadeniz Ereğli, Bolu, Düzce, Akçakoca ve Cumayeri’ndeki işyerlerinde çalışan üyeleri ile birlikte eşleri, çocukları ve birinci derece yakınları hastalık ve kaza sonucu ortaya çıkacak Bolu Özel Çağsu Hastanesi, Bolu Özel Fatma Hatun Hastanesi ile Düzce Özel Çağsu Hastanesi’nde tedavi ihtiyaçlarını belirlenen koşullarda indirimli sağlayabilecekler.

Yataklı tedavilerde yüzde 20 indirim
Türk Metal Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan, tedavi hizmet bedelinin Sosyal Güvenlik Kurumuna fatura edileceğini, hastaneler tarafından alınacak güncel fark ücreti ise ayakta tedavilerde yüzde 15, yataklı tedavilerde ise yüzde 20 indirimli olacağını hatırlatarak, şunları kaydetti:
“Türk Metal Sendikası olarak, insan yaşamında sağlığın birinci derecede önemli olduğu önceliğimizdir. Bu doğrultuda, üyelerimizin sağlıklı yaşamlarını sürdürmelerini dilerken, olası hastalık ve kazalarda ise tedavi koşullarından kaliteli ve imtiyazlı yararlanmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Hayata geçirdiğimiz sağlık hizmeti anlaşması da bunlardan biridir.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın