Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İLK YIL HEYECANI

İLK YIL HEYECANI

Karadeniz Ereğli’de Özel Karadeniz Ereğli Neşe Erberk Anaokulu`nca yıl sonu gösterisi gerçekleştirildi.


Anaokulu Kurucusu Dilara Bozkuş Uzun, Eski Bağlık Restaurantta gerçekleştirilen etkinlikte yaptığı konuşmada, anaokulunun açılışından bugüne kadar gerek çocuklar gerekse velilerin katılımı ile birçok etkinlik gerçekleştirdiklerini söyledi.
Çocuklara özgüven kazandırmak, birlikte hareket etmelerini ve gelecekte performans kaygısını yönetebilme kazanımlarını sağlamak istediklerini belirten Uzun, şöyle dedi:
"Sizin sevgiyle büyüttüğünüz çocuklarımızın sevgilerini tamamlamaya ve yine çocuklarımızı hayata hazırlayacak eğitimin temelini vermeye gayret ediyoruz. Çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek ve geleceğimizi iyi eğitilen çocuklarımıza emanet edecek olmak bizlere gurur veriyor. Sevgili çocuklarım, sizler milletin en değerli varlığı, barışın ve sevginin temsilcisi, aydınlık yarınlarımızın güvencesisiniz. Sizleri çok seviyor, sizlere inanıyor ve güveniyoruz.”
Dilara Bozkuş, kendisinden desteklerini esirgemeyen aile fertlerine de teşekkür ettiğini sözlerine ekledi. Etkinlik anaokulu öğrencilerinin renkli görüntüleri velilerin de coşkusu ile sona erdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın