Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İLÇEDE Kİ ÖNEMLİ AÇIĞI, SON TEKNOLOJİ İLE KAPATTI

İLÇEDE Kİ ÖNEMLİ AÇIĞI, SON TEKNOLOJİ İLE KAPATTI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Veteriner Hekim Hakan Türkoğlu, açılışı gerçekleştirilen Türkoğlu Veteriner Kliniği’ndeki tıbbi cihazların, Batı Karadeniz’deki pek çok klinikte bulunmadığını bildirdi.


Türkoğlu, açılışı Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi’nde gerçekleştirilen klinikte gazetecilere yaptığı açıklamada, yalnızca kedi ve köpek hastalara müdahalede bulunduklarını söyledi. Kliniğe konulan Yoğun Bakım Kabini gibi pek çok cihazın son teknoloji olduğunu öne süren Türkoğlu, şöyle dedi:
“Kliniğimiz kedi ve köpek üzerine ağırlıklı yüzde yüz pet kliniğidir. Çiftlik hayvanları dediğimiz koyun, keçi, inek ve mandalara bakmıyoruz. Kliniğimize son dönemin en modern tıbbi cihazlarını koyduk. Renkli Ultrason Dobler cihazımız var. Bunun dışında endoskopi cihazımız var. Yine Yoğun Bakım Kabini getirdik. Tam teferruatlıdır. Ayrıca pet kliniklerinde bulunmayan bu cihazların sanı sıra Kan Analiz Cihazını, Biyokimya Cihazını da bünyemize kattık. Ameliyathanemizde de durumu kritik hastalarımıza müdahalede bulunabileceğiz.”
Hakan Türkoğlu, hayvan sahiplerinin aradığı pek çok petshop ürünlerinin satışını da yaptıklarını sözlerine ekledi.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın