Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

İKİNCİ ANKET BUGÜN!

İKİNCİ ANKET BUGÜN!

Ereğli FM Seçim Anketi


ANKETE OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN


Ereğli FM’in ‘ilk seçim anketini’ 18148 kişi gördü,  6494 kişi ise oy kullandı. İlk anketin sonucu belli oldu; şimdi sıra ismi açıklanan tüm adayların olduğu ikinci büyük ankette…

 

1 Mart’ta gerçekleşecek Mahalli İdari Seçim’e sayılı günler kaldı. Yurttaş, yurt genelindeki sandıklara gidecek, hür iradesini ortaya koyacak ve gönlündeki ‘aslanı’ seçecek.
Karadeniz Ereğli’de ise geçmiş yıllara kıyasla emsaline az görülür siyasi irade yaşanıyor. Seçime Ereğli AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, BBP, SP ve DSP’den birbirinden güçlü adaylar sahaya indi.
DİĞER ADAYLAR BELLİ DEĞİLDİ… İLK ANKETİN SONUÇLARI
ereglifm.com.tr Haber Portalında yayınlanan anket, 2 Şubat günü saat 10.29’da oylanmaya başlandı. Anketi, bu haber yayına hazırlandığı ana kadar geçen 26 gün 14 dakika 57 saniye sürede 18148 kişi gördü, 6494 kişi ise oy kullandı. Ancak ankette, o güne kadar aday isimlerini açıklayan AK Parti, CHP, MHP ve BBP olduğu için ankette bu partilerin Belediye Başkan Adayları Erol Şahin, Halil Posbıyık, Talat Şeker ve Hüseyin Uysal yer aldı. İYİ Parti, SP ve DSP henüz adaylarını açıklamamıştı.
Aynı IP adresinden yalnızca bir kere oy kullanılabilen ankette ‘an itibari ile’ sonuç şöyle (harf sırasına göre):

AK Parti Erol Şahin %44

BBB Hüseyin Uysal %6

CHP Halil Posbıyık  %46

MHP Talat Şeker    %4

Erol Şahin           2842 oy almış

Hüseyin Uysal    396 oy almış

Halil Posbıyık     2969 oy almış

Talat Şeker         291 oy almış

                    ŞİMDİ, TÜM ADAYLARIN OLDUĞU YENİ ANKET                    
Ereğli FM ana sayfasında, sayfanın ise sağ alt düzeninde yer alan anket, oy kullananlarca anbean takip edilecek. Adaylarının isimlerini açıklamayı son ana kadar bekleten 3 parti oldu. Kamuoyuna İYİ Parti’nin Belediye Başkan Adayı Ali Kaya, Saadet Partisinin Belediye Başkan Adayı Gökhan Göktaş ve DSP’nin Adayı Burak Müftüoğlu olarak açıklandı.
Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni kazanmak isteyen 7 partinin 7 adayının isimlerinin olduğu yeni anket, bugün akşam (27 Şubat) 17.00’da yayına girecek, oylamaya sunulacak.

ANKETE OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran10
kızgın3
gülücük1
üzgün1
şaşkın0
Volkan Beşevli

27 Şubat 2019 - 12:38

Şafak abi ne değişecek bir gerçek var posbıyık başkan önde

Yorum Yazın