Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Hisarcıklıoğlu Taziyeye Geldi

Hisarcıklıoğlu Taziyeye Geldi

Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker’in vefatı nedeniyle Zonguldak’ın Ereğli ilçesine gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, taziye ziyaretinde bulundu.


Karadeniz Ereğli TSO Başkan Vekili Sertan Yalçın, yönetim kurulu ve meclis üyeleri tarafından karşılanan Hisarcıklıoğlu, Tetiker’in odalar birliğinin 1992’den bu yana bilinen en aktif başkanlarından birisi olduğunu söyledi. Tetiker’den ağabey olan bahseden Hisarcıklıoğlu, şöyle dedi:
“Yaşar ağabeyimiz 1992’den bu yana Odalar Birliği camiası içinde en aktif en bilinen başkanlarımızdan bir tanesi idi. Bende o zaman Ankara Ticaret Odası meclis üyesiydim. Allah makamını Cennet etsin. Ne ölüm ne doğum ikisi de elimizde değil. Sonuçta hepimizin de gideceği yer orası. Allah günahlarını affetsin. Bu dünyada yaptığı hayırları inşallah öteki tarafta da ona ecir (karşılık) olur. Ereğli Ticaret Sanayi odamıza, yönetimine, meclisine ve üyelerine taziyelerimi iletiyorum.”
TSO başkanlığı koltuğuna Tetiker’in fotoğrafı konurken, masasının üzeri ise güllerle süslendi. Ziyaret sırasında Yaşar Tetiker için Kur’an-ı Kerim okundu, dua yapıldı. TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ziyarette anı defterine duygu ve düşüncelerini yazmasının ardından Tetiker’in ailesini ziyaret etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
üzgün1
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın