Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HEM ZİYARET, HEM İNCELEME

HEM ZİYARET, HEM İNCELEME

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, gün içinde Batı Karadeniz Deniz Ticaret Odası Şube Başkanı İrfan Erdem’e iade-i ziyarette bulundu. Başkan Uysal İlçe Kaymakamı İbrahim Çay ile birlikte Fen Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Başkan Uysal, Deniz Ticaret Odası’nı ziyaretinde bir süre Erdem ile Ereğli’nin sorunları ve çözüm önerileri üzerine karşılıklı görüş-alış-verişinde bulundu.

Başkan Uysal daha sonra Kaymakam Çay ile birlikte yapımı tamamlanan ve çevre düzenlemesi çalışmaları süren Kemer mevkiindeki Fen Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Başkan Uysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz’ın da eşlik ettiği incelemede, Ereğli Belediyesi’nin okul önü ve çevresinde gerekli düzenleme çalışmalarını yapacağını belirtti.

Başkan Uysal, “AK Parti Zonguldak Milletvekilimiz Prof.Dr. Sayın Ercan Candan’ın ilçemize kazandırdığı 14 okuldan biri olan Fen Lisesi, eğitim alanında önemli bir ihtiyacı karşılayacak. Biz belediye olarak okulla ilgili gerekli çalışmayı kısa sürede yapıp, böylesi bir eğitim yuvasına gereken katkıyı sağlayacağız” dedi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın