Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Hayatlı Evin Hayaleti tiyatro oyununu

Hayatlı Evin Hayaleti tiyatro oyununu

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Şehit Madenciler Ortaokulu öğrencileri tarafından “Hayatlı evin hayaleti” isimli tiyatro oyununun sergilendiği bildirildi. 
Edinilen bilgiye göre, haftalar süren hazırlıkların ardından Güneşli Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin toplantı salonunda sahnelenen oyunda, gösterdikleri performans ile usta tiyatroculara adeta taş çıkartan öğrenciler izleyenler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. 
Tiyatro oyununu izleyenler arasında Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İlçe Milli eğitim Müdürü İsmail Aksoy, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Bahattin Girgin ve Sedat Akdeniz, AK Parti Zonguldak İl Genel meclisi Üyesi Rıfkı Gültekin ile CHP Zonguldak İl Genel Meclisi Üyesi Şanver Aktağ, Çaylıoğlu ve civar köylerin muhtarları, imamları ve çok sayıda veli vardı.

Şehit Madenciler Ortaokulu Müdürü Saygın Türk, bu güne kadar ellerindeki imkanlar doğrultusunda öğretmen ve öğrencilerle Şehit Madenciler Ortaokulu olarak eğitim, öğretimin yanı sıra sportif, sanatsal, sosyal ve kültürel alanlarda da etkinlikler düzenleyip, yarışmalara katıldıklarını ve önemli dereceler elde ettiklerini söyledi. 
Tiyatro oyunu sonrası programa katılan Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu tarafından Şehit Madenciler Ortaokulu Yıldız Kız Dart ve Yıldız Erkek Bocce takımı oyuncularına Türkiye’de ilk 16 takım arasına kalarak Zonguldak’ı temsil ettiklerinden dolayı madalyalarını ve hediyelerini verdi. Çorumluoğlu ayrıca Şehit Madenciler Ortaokulu’nda açılan okuma-yazma kurslarını başarı ile bitirenlere belgelerini Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy ile birlikte verdi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
hayran3
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın