Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Hayalini YUNUS polisleri gerçekleştirdi…

Hayalini YUNUS polisleri gerçekleştirdi…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Emniyet Müdürlüğü’nde görevli YUNUS Tim polisleri 18 yaşındaki zihinsel engelli olan ve YUNUS olmak isteyen Enes Demir’i doğum günüde YUNUS polisi yaptılar.


Ereğli’ de yaşayan 18 yaşında ki Zihinsel Engelli Enes Demir, hayalinde ki doğum gününü İlçe emniyet Müdürlüğü YUNUS timlerinin sayesinde gerçekleştirdi. Baba Cihan Demir ve anne Şerife Demir, oğullarının Yunus olmak istediğini ve doğum gününde YUNUS timi Polislerinden düzenlenecek olan partiye katılmalarını istedi. Gerekli izinlerin alınmasının ardından Yunus Timi komiseri Mehmet Taşkın, Yunus Timi polisleri Fatih Erbakan, Zafer Güneş ve Zelkif Çelik Enes’in doğum gününe katıldı. YUNUS Polisi olmak isteyen Enes’e YUNUS Polis kıyafetleri ve eldivenleri giydirildi. Doğum günü pastası getirilen Enes Demir, büyük bir mutluluk içinde doğum günü pastasındaki mumları üfledi. Son olarak ise Enes Demir, YUNUS timlerinin motosikletine binerek poz verdi.

Anne Şerife ve Baba Cihan Demir, oğullarına bu mutluluğu yaşatan İlçe emniyet Müdürü Ferdi Kuyu ve YUNUS timi polislerine sonsuz teşekkür ettiğini ifade ettiler.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük5
hayran2
üzgün1
kızgın1
şaşkın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo