Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Hafta tatili uygulaması

Hafta tatili uygulaması

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak Ticaret İl Müdürü İsmail Maden'i ‘Karadeniz Ereğli Berberler Güzellik Salonları ve Kuaförler Odası’ Başkanı Murat Cebesoy’un ziyaret ettiği bildirildi.
Edinilen bilgiye göre Cebesoy,  başkan yardımcısı Okan Şimşek ile gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı konuşmada, Valilik kararınca uygulamaya sokulan ‘erkek berberlerine’ Pazar, ‘güzellik salonları ve kuaförlere’ ise salı günü hafta tatili uygulamasını olumlu bulduklarını söyledi. Cebesoy, “böylelikle tüm berber, güzellik salonu ve kuaför esnafının haftada bir gün tatil yapabiliyor. Başta Valimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bu süreçte işlemlerin usulüne uygun yürütülmesi ve sonuçlanmasında çok yoğun emek sarf etmelerinden dolayı özellikle İl Müdürümüze teşekkür ediyoruz" dedi. 
Müdür İsmail Maden ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek göreve geldiği günden itibaren her zaman esnaf ve sanatkarların yanında olduklarını; berber, güzellik salonları ve kuaförlerin memnuniyetlerinden dolayı da mutlu olduğunu kaydetti. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın