Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

HAFTA SONU DÜĞÜNLERİ VAR!.

HAFTA SONU DÜĞÜNLERİ VAR!.

Karadeniz Ereğli sahili Yöresel Evler yanı ilginç bir evlenme teklifine sahne oldu.

İstanbul’da öğretmenlik yapan Adem Temizel kendisi gibi öğretmen olan nişanlısı Nurdanur Kalaycı’ya havai fişekli, ışık şelaleli,  konfetili bir konseptle ’unuttuğu evlenme teklifini’ sürpriz yaparak yerine getirdi.

GÖRKEMLİ TEKLİF ŞAŞIRTTI!

Damat adayı genç öğretmen Adem, nişanlısının arkadaşları ile anlaşarak onların Ereğli sahiline, yöresel evler civarına gelmesini sağladı. Nişanlısı Nurdanur Kalaycı’da babası Sefi Kalaycı’nın dernek başkanlığını yaptığı Yığılcalılar Derneği yöre evi bahçesinde buluşmayı kabul etti. Gençler hep birlikte dernek evi bahçesinde çay içip sohbet ederken gençlerden bazıları dolaşmak için izin istedi. Bu arada organize olup havai fişek, ışık şelalesi ve konfetiler hazırlandı. Ağaçlara (N) ve (A) balonları asıldı. Gençler Adem ve Nurdanur’u yanlarına çağırdı. Tam bu sırada havai fişekler patlatıldı. Damat adayı Adem bir köşede sakladığı bir buket çiçeği alkışlar eşliğinde gelin adayı Nurdanur’a sunarak ’unuttuğu evlenme teklifini’ sürpriz yaparak görkemli bir şekilde yerine getirdi.

 

NURDANUR HEYECANLANDI

Duygulanan Nurdanur, Adem’e ne diyeceğini bilemezken arkadaşlarına dönerek “Doğrusu, evlenme teklifi bekliyordum ama burada Ereğli’de beklemiyordum. Çok heyecanlıyım bambaşka bir duyguymuş. Yanımızda olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Radyomuzda dj ve editör olarak görev yapan Gülçin Acaroğlu Demir’in da yer aldığı grubun neşesi hep birlikte verilen hatıra fotoğrafları ve sahil gezisi ile devam etti.

HAFTA SONU DÜĞÜNLERİ VAR

Bu arada gençlerin 2 Eylül’de Kdz. Ereğli’de kınaları, 3 Eylül’de İstanbul’da düğünleri olduğu öğrenildi.

EREĞLİ FM ailesi olarak bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo